Najczęściej zadawane pytania:

Atramenty pigmentowe, którymi drukujemy, są zgodne z certyfikatami OEKO-TEX 100 i GOTS 5.0. To czyni je bezpiecznymi dla skóry wrażliwej oraz dla dzieci. Drukowane materiały można z powodzeniem wykorzystać do szycia ubrań dla dzieci, zabawek, akcesoriów lub pościeli. 

Czy stosowane przez Was atramenty są bezpieczne?

Wszystkie nasze materiały bawełniane drukujemy w technologii cyfrowego druku pigmentowego.

Ta technologia druku uznawana jest za najmniej inwazyjną dla środowiska naturalnego i w pełni bezpieczną dla ludzi. Urządzenia na których wykonujemy nadruki można porównać do wielkogabarytowych drukarek atramentowych. Na taką drukarkę zakładamy belkę białego, bawełnianego materiału (drukujemy zarówno na tkaninach i dzianinach). Następnie wysyłamy do urządzenia projekt i głowica nanosi pigmenty na powierzchnię materiału. Pigmenty, których używamy w naszej drukarni są zgodne z wymogami certyfikatów OEKO-TEX Standard 100 (klasy I i II) oraz GOTS 5.0. Gotowy wydruk utrwalany jest przy użyciu wysokiej temperatury. W procesie druku nie korzystamy z wody. W odróżnieniu od innych technologii druku na tekstyliach w tym procesie nie używamy żadnych środków chemicznych ani innych utrwalaczy.

Technologia druku, którą stosujemy, nie ma nic wspólnego z popularnymi w branży reklamowej atramentami solwentowymi ani innymi agresywnymi barwnikami rozpuszczalnikowymi. Materiały poliestrowe drukujemy z zastosowaniem druku sublimacyjnego. 

Jeżeli chcesz mieć pewność, jak ostatecznie będzie wyglądał Twój projekt, albo po raz pierwszy korzystasz z naszych usług lub jeszcze nigdy nie zamawiałeś tego konkretnego wzoru, polecamy zamówienie próbki, żeby upewnić się, że zadrukowany materiał wygląda tak, jak oczekiwałeś. Upewnij się, że Twój projekt jest zapisany w palecie kolorów CMYK, w profilu CMYK: U.S. Web Coated (SWOP) v2. Zwróć też uwagę, aby suma składowych koloru CMYK była poniżej 230%, w celu uniknięcia zalania druku. Kolory wydruków mogą się nieznacznie różnić pomiędzy poszczególnymi partiami materiałów. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza produkcja była powtarzalna, ale kolejne partie tego samego materiału mogą się nieznacznie różnić i w związku z tym reprodukcja kolorów na poszczególnych partiach tego samego materiału może być minimalnie różna.

W jakiej technologii drukujecie?

Jak mogę się upewnić, że kolory na wydruku będą takie same, jak w projekcie?

Drukujemy z plików graficznych o minimalnej rozdzielczości 150 dpi, najlepiej zapisanych w formacie TIFF. Jeśli posiadasz grafikę w formacie JPG lub PNG, również możesz nam ją przesłać. Upewnij się, że Twój projekt jest zapisany w palecie kolorów CMYK, w profilu CMYK: U.S. Web Coated (SWOP) v2. Maksymalna rozdzielczość pliku, z jaką pracujemy to 10 000 x 10 000 pikseli. Jeśli chcesz wydrukować swój wzór na całej szerokości belki, potrzebujemy odpowiednio przygotowanego wzoru bezszwowego. Nie musisz wysyłać nam ogromnej grafiki o szerokości całej belki tkaniny lub dzianiny – wystarczy nam pojedynczy raport, czyli najmniejszy, powtarzalny element Twojego wzoru. 

Jak przygotować plik do druku?

Napisz do nas

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, JEŚLI CHCESZ ZLECIĆ INDYWIDUALNY DRUK NA TKANINIE

Maksymalna szerokość zadruku: 156 cm

* Gramatura: 132 g/m2 (+/- 5%)

* Liczba nitek osnowy i wątku na 1 dm: 550 x 322 nitki

* Zmiana wymiarów po pierwszym praniu: +0,5% z długości i +0,5% z szerokości

* Druk od minimum 20 mb

* Cena od 41 zł / mb

>7, ISO 105-B02 w testach blaknięcia, 4-5, ISO 105-C06 w testach spieralności.

Świetna odporność na światło i spieranie.

Wysokiej jakości materiały do dekoracji wnętrz i codziennego użytku.

Miękki chwyt zadrukowanego materiału.

Najlepsza w swojej klasie drukarka pigmentowa i sublimacyjna.

Nowoczesna technologia druku.

Szybka realizacja dostosowana do Twoich projektów.

Gotowe do wysyłki w 7 dni. 

Wyraźne detale i żywe kolory.

Doskonała jakość wydruku.

Zrealizuj z nami swoje tekstylne projekty!

Zamów indywidualny druk na tkaninie

© 2023

Wszystkie prawa zastrzeżone

 

 

Strona stworzona przez Kobieca energia w biznesie

Polityka prywatności

Druk na tkaninach

Kontakt

Płatności

Dostawa

Regulamin sklepu