13 zł

Velvet Jasny szary

Velvet Ciemny beż

13 zł

13 zł

Velvet Butelkowa zieleń

Kup teraz 

Kup teraz 

Kup teraz 

Zobacz więcej

MOŻE SPODOBA CI SIĘ RÓWNIEŻ

Pierz w temperaturze poniżej 40 st. C., przy użyciu specjalnego programu dla tkanin delikatnych, najlepiej środkiem piorącym niezawierającym fosforanów. Ustaw cykl wirowania na max. 400 obrotów.

1 sztuka = 0,5 mb tkaniny.

Wybraną długość otrzymasz w jednym kawałku.

UWAGA!

Mimo, iż dokładamy wszelkich starań, aby kolory wyświetlane na monitorze wiernie odwzorowywały kolory zamawianego towaru, mogą wystąpić nieznaczne różnice. Wynikają one z innych ustawień (parametrów) Twojego monitora.

Velvet to szlachetna i elegancka tkanina, niesamowicie miękka i delikatna w dotyku. Cieszy się dużym powodzeniem ze względu na szerokie zastosowanie np. wyprawki dziecięce takie jak: kocyki, poduszki, kołderki, śpiworki, zabawki, przytulanki, rożki niemowlęce, kokony.  Velvet ma mięsistą strukturę tłoczony w delikatną "cegiełkę" sprawdzi się również przy wykańczaniu wnętrz
i doda oryginalnego wyglądu poprzez dodatki typu: ozdobne poduchy, narzuty, obicia foteli oraz krzeseł.

Skład: Nasza tkanina Velvet składa się w 100% z włókien poliestrowych. Miła w dotyku, lekka i bardzo delikatna - można ją wykorzystać na kocyki, maty, narzuty i inne puszyste dodatki. Bardzo dobrze łączy się z innymi materiałami

 

Szerokość: Nasza tkanina ma szerokość wynoszącą 160 cm z tolerancją +/- 5%. Szerokość tkaniny to istotny parametr, który określa, ile materiału jest dostępne na każdym metrze bieżącym.

 

Gramatura: Gramatura odnosi się do gęstości i grubości tkaniny. W przypadku tej tkaniny wynosi ona 220 g/m2.

13 zł / 0,5 mb

Velvet Jeans

© 2023

Wszystkie prawa zastrzeżone

 

 

Strona stworzona przez Kobieca energia w biznesie

Polityka prywatności

Druk na tkaninach

Kontakt

Płatności

Dostawa

Regulamin sklepu