Velvet to szlachetna i elegancka tkanina, niesamowicie miękka i delikatna w dotyku. Cieszy się dużym powodzeniem ze względu na szerokie zastosowanie np. wyprawki dziecięce takie jak: kocyki, poduszki, kołderki, śpiworki, zabawki, przytulanki, rożki niemowlęce, kokony.  Velvet ma mięsistą strukturę tłoczony w delikatną "cegiełkę" sprawdzi się również przy wykańczaniu wnętrz
i doda oryginalnego wyglądu poprzez dodatki typu: ozdobne poduchy, narzuty, obicia foteli oraz krzeseł.

13 zł

Velvet Ciemny beż

Velvet Jasny szary

13 zł

13 zł

Velvet Butelkowa zieleń

Kup teraz 

Kup teraz 

Kup teraz 

Zobacz więcej

MOŻE SPODOBA CI SIĘ RÓWNIEŻ

Pierz w temperaturze poniżej 40 st. C., przy użyciu specjalnego programu dla tkanin delikatnych, najlepiej środkiem piorącym niezawierającym fosforanów. Ustaw cykl wirowania na max. 400 obrotów.

1 sztuka = 0,5 mb tkaniny.

Wybraną długość otrzymasz w jednym kawałku.

UWAGA!

Mimo, iż dokładamy wszelkich starań, aby kolory wyświetlane na monitorze wiernie odwzorowywały kolory zamawianego towaru, mogą wystąpić nieznaczne różnice. Wynikają one z innych ustawień (parametrów) Twojego monitora.

Skład: Nasza tkanina Velvet składa się w 100% z włókien poliestrowych. Miła w dotyku, lekka i bardzo delikatna - można ją wykorzystać na kocyki, maty, narzuty i inne puszyste dodatki. Bardzo dobrze łączy się z innymi materiałami

 

Szerokość: Nasza tkanina ma szerokość wynoszącą 160 cm z tolerancją +/- 5%. Szerokość tkaniny to istotny parametr, który określa, ile materiału jest dostępne na każdym metrze bieżącym.

 

Gramatura: Gramatura odnosi się do gęstości i grubości tkaniny. W przypadku tej tkaniny wynosi ona 220 g/m2.

13 zł / 0,5 mb

Velvet Szmaragd

© 2023

Wszystkie prawa zastrzeżone

 

 

Strona stworzona przez Kobieca energia w biznesie

Polityka prywatności

Druk na tkaninach

Kontakt

Płatności

Dostawa

Regulamin sklepu